BLOOD & PAIN TATTOO – PROFESJONALNE STUDIO TATUAŻU W WARSZAWIE
I RADOMIU

Tatuaż to jeden z wielu sposobów na wyrażanie siebie. W dość jeszcze pruderyjnej kulturze polskiej przyjęło się, że tatuaże zdobią ciała jedynie byłych więźniów. Nic bardziej mylnego! W istocie to właśnie tego typu stereotypowe podejście jest klatką ograniczającą indywidualności. Na szczęście w miarę upływu lat odchodzimy od powtarzania krzywdzących, wyświechtanych sloganów, a zyskujące na popularności tatuowanie uznane zostało za prawdziwą sztukę. W naszym studiu tatuażu w Warszawie udowadniamy, że każdy tatuaż jest dziełem sztuki, które powstaje dzięki zdolnościom i precyzyjnej pracy doświadczonych tatuatorów.

SZUKASZ DOBREGO SALONU TATUAŻU W WARSZAWIE LUB RADOMIU? – SKONTAKTUJ SIĘ Z
NAMI

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na to, aby ozdobić swoje ciało tatuażem i jednocześnie podkreślić swoją indywidualność. Dobry tatuator potrafi przenieść na skórę właściwie każdy motyw, obraz czy grafikę. Niektórzy preferują tatuaże raczej na zakrytych częściach ciała, inni wręcz przeciwnie – traktują je jako swoiste wyzwanie rzucone konserwatywnemu światu i symbol swojej oryginalności. To, oczywiste, że decydując się na tego rodzaju ozdobę, szukasz najlepszego studia tatuażu. Zapewniamy, że wybierając BLOOD & PAIN TATTOO w Warszawie czy Radomiu, nie pożałujesz swojej decyzji.

WITAM WSZYSTKICH NA MOJEJ STRONIE!

Mam ksywkę KASET. Tatuowaniem zajmuje się od ponad 18 lat, lubię pracować w delikatnych szarościach, ale i mocno kolorowe prace sprawiają mi dużą satysfakcję oraz dają mi pole do popisu. Bardzo dobrze radzę sobie z cover-up.

W STUDIU TATUAŻU W WARSZAWIE ZAPEWNIAM:

100% sterylności, 100% satysfakcji, 100% miłej atmosfery.

Wykonuję wzory swoje, jak i (rzadziej) katalogowe, projektuje również na życzenie klienta. Zapraszam wszystkich do skorzystania z moich umiejętności, które można obejrzeć w galerii.

Pozdrawiam Kaset